e-mail: slowka.gabinet.pila@gmail.com telefon:  798 47 47 37 adres: Kossaka 98, Piła

e-mail:slowka.gabinet.pila@gmail.com telefon:  798 47 47 37 adres: Kossaka 98, Piła

Dobro Dziecka przede wszystkim!

Logopedia jest naszą pasją. Uwielbiamy pracę z dziećmi, gdyż one dają nam energii i inspiracji. To dla nich cały czas się dokształcamy, aby terapia była efektywna i uszyta na miarę każdego małego klienta. Kochamy to co robimy, a rodzice doceniają nas za indywidualne podejście i cenne wskazówki do pracy w domu.

Z dziećmi współpracujemy w zabawie. Dostarczamy pozytywnych emocji aby osiągnąć wyznaczone, wspólnie z rodzicami, cele.

Kochamy naszą pracę i pragniemy rozwijać w dzieciach pewność siebie i wiarę we własne możliwości.

Z dorosłymi współpracujemy na bazie wzajemnego szacunku, zrozumienia i zaufania. Pragniemy poprawić komfort życia klientów aby mogli spełniać swoje pasje i marzenia. Razem określamy nasze cele, które chcemy osiągnąć. U nas wszystko jest możliwe :)

Współpracujemy z klientem w naszym gabinecie, jak również w jego domu. Jeżeli jest taka potrzeba, to przeprowadzimy terapię w dogodnym dla klienta miejscu.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych